Telpu orientēšanās tūre Siguldā 2019 – 1. kārta, 2019-01-23

Siguldas Valsts ģimnāzija

S10

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 14:09 +0:44 (3) 38:22 +0:00 (1) 52:31 +0:00 1,000
2 Sanija Alksne Meridiāns OK 27:04 +13:39 (8) 39:21 +0:59 (2) 1:06:25 +13:54 790
3 Elizabete Ozoliņa Ind. 28:37 +15:12 (9) 47:30 +9:08 (3) 1:16:07 +23:36 689
4 Loreta Lebedoka Siguldas sporta skola 13:25 +0:00 (1) 1:12:38 +34:16 (7) 1:26:03 +33:32 610
5 Kristīne Mona Pūce Siguldas sporta skola 35:01 +21:36 (11) 1:06:10 +27:48 (4) 1:41:11 +48:40 519
6 Marta Zandberga Siguldas sporta skola 38:53 +25:28 (12) 1:08:29 +30:07 (5) 1:47:22 +54:51 489
7 Maija Pumpure Siguldas sporta skola 38:58 +25:33 (13) 1:08:35 +30:13 (6) 1:47:33 +55:02 488
8 Dārta Krastkalne Siguldas sporta skola 30:11 +16:46 (10) 1:21:05 +42:43 (8) 1:51:16 +58:45 471
  Ulla Tetere Skjenoti 14:02 +0:37 (2) MP MP  
  Dārta Ezeriņa Siguldas Takas 22:38 +9:13 (5) MP MP  
  Nora Ezeriņa Siguldas sporta skola 23:09 +9:44 (6) MP MP  
  Māra Bērze Siguldas sporta skola 43:50 +30:25 (16) MP MP  
  Līva Zinberga Siguldas sporta skola 44:32 +31:07 (17) MP MP  
  Tīna Lote Oliņa Sporta klubs "Pantera" 20:29 +7:04 (4) DNS DNS  
  Elizabete Greble Ind. 26:58 +13:33 (7) DNS DNS  
  Milda Ozoliņa Siguldas 1.pamatskola 42:22 +28:57 (14) DNS DNS  
  Marta Korņejeva Siguldas Takas 42:31 +29:06 (15) DNS DNS  
  Madara Pumpure Siguldas 1.pamatskola 50:40 +37:15 (18) DNS DNS  
  Kristiāna-Helēna Eņģelīte Laurenču sākumskola DNS DNS DNS  
  Līna Zilvere Siguldas Takas DNS DNS DNS  

V10

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Kristofers Metums Latvijas Finieris 12:31 +0:00 (1) 27:13 +0:00 (1) 39:44 +0:00 1,000
2 Kārlis Tamovičs Laurenču sākumskola 14:22 +1:51 (2) 28:32 +1:19 (2) 42:54 +3:10 926
3 Ernests Šate Laurenču sākumskola 33:34 +21:03 (9) 50:33 +23:20 (3) 1:24:07 +44:23 472
4 Uvis Cakuls Siguldas Takas 29:21 +16:50 (8) 1:06:48 +39:35 (5) 1:36:09 +56:25 413
5 Egons Ozoliņš Ind. 43:32 +31:01 (12) 53:15 +26:02 (4) 1:36:47 +57:03 410
  Timotejs Janovs Siguldas sporta skola 16:06 +3:35 (4) MP MP  
  Dāvids Beinerts Laurenču sākumskola 48:53 +36:22 (13) MP MP  
  Mikus Landsbergs Siguldas sporta skola MP MP MP  
  Sebastians Janovs Siguldas sporta skola MP MP MP  
  Oskars Mikus Ermansons Siguldas sporta skola 15:39 +3:08 (3) DNS DNS  
  Miks Oliņš Laurenču sākumskola 20:39 +8:08 (5) DNS DNS  
  Klāvs Lācis Siguldas sporta skola 23:05 +10:34 (6) DNS DNS  
  Gusts Zilvers Siguldas Takas 28:31 +16:00 (7) DNS DNS  
  Roberts Tolpežņikovs Siguldas sporta skola 35:57 +23:26 (10) DNS DNS  
  Krists Tolpežņikovs Siguldas sporta skola 36:08 +23:37 (11) DNS DNS  
  Rūdolfs Dubrovskis Siguldas sporta skola MP DNS DNS  
  Uvis Narnickis Siguldas sporta skola MP DNS DNS  

S12

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Amanda Mankus Saldus OK 15:58 +4:56 (2) 22:10 +0:00 (1) 38:08 +0:00 1,000
2 Adele Balanasa Siguldas sporta skola 17:50 +6:48 (4) 27:30 +5:20 (2) 45:20 +7:12 841
3 Keita Eglīte Siguldas pilsētas vidusskola 16:25 +5:23 (3) 36:26 +14:16 (3) 52:51 +14:43 721
4 Ance Korņejeva Siguldas Takas 24:41 +13:39 (9) 38:45 +16:35 (4) 1:03:26 +25:18 601
5 Laura Ezeriņa Siguldas 1.pamatskola 23:28 +12:26 (7) 56:01 +33:51 (6) 1:19:29 +41:21 479
6 Alise Lotte Oļukalna Siguldas 1.pamatskola 23:30 +12:28 (8) 56:08 +33:58 (7) 1:19:38 +41:30 478
7 Rēzija Kārkliņa Siguldas sporta skola 51:57 +40:55 (14) 51:11 +29:01 (5) 1:43:08 +1:05:00 369
  Annija Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola 11:02 +0:00 (1) MP MP  
  Katrīna-Lūcija Eņģelīte Siguldas 1.pamatskola 25:13 +14:11 (10) MP MP  
  Justīne Kalniņa Siguldas 1.pamatskola 25:27 +14:25 (11) MP MP  
  Mia Gailuma Inčukalna pamatskola 35:07 +24:05 (12) MP MP  
  Undīne Cine Inčukalna pamatskola 35:08 +24:06 (13) MP MP  
  Marta Bērziņa Siguldas pilsētas vidusskola 22:12 +11:10 (6) MP MP  
  Sintija Jermicāne Siguldas pilsētas vidusskola 22:09 +11:07 (5) MP MP  
  Keta Keita Zeltiņa Siguldas sporta skola DNS DNS DNS  

V12

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Mikus Felcs Ozons 8:42 +0:00 (1) 24:11 +0:00 (1) 32:53 +0:00 1,000
2 Dāvids Kalniņš Siguldas sporta skola 14:06 +5:24 (3) 28:27 +4:16 (2) 42:33 +9:40 772
3 Matīss Martinsons Laurenču sākumskola 12:58 +4:16 (2) 32:26 +8:15 (3) 45:24 +12:31 724
4 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola 16:41 +7:59 (5) 36:41 +12:30 (5) 53:22 +20:29 616
  Artūrs Brēmanis Siguldas sporta skola MP 36:15 +12:04 (4) MP  
  Gregors Tauriņš Skjenoti 14:28 +5:46 (4) MP MP  
  Atis Dubrovskis Siguldas sporta skola 48:49 +40:07 (6) DNS DNS  
  Jurğis Janelsiņš Siguldas 1.pamatskola DNS DNS DNS  

S14

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
  Eva Grauda Siguldas sporta skola 6:40 +0:00 (1) MP MP  
  Laura Cakule Siguldas Takas 28:44 +22:04 (2) DNS DNS  

V14

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Uvis Šolmanis Auseklis IK 4:34 +0:00 (1) 18:54 +0:00 (1) 23:28 +0:00 1,000
2 Mārtiņš Strožs Vaivaru pamatskola 5:25 +0:51 (2) 20:46 +1:52 (2) 26:11 +2:43 896
3 Mārtiņš Mežsargs Siguldas sporta skola 8:19 +3:45 (3) 21:24 +2:30 (3) 29:43 +6:15 789
4 Mārcis Dzērve OK Kāpa 12:31 +7:57 (5) 21:24 +2:30 (4) 33:55 +10:27 691
5 Ricards Girgensons Siguldas sporta skola 10:00 +5:26 (4) 45:27 +26:33 (6) 55:27 +31:59 423
6 Krišs Mazurs Siguldas Valsts ģimnāzija 19:30 +14:56 (6) 51:45 +32:51 (8) 1:11:15 +47:47 329
7 Sebastians Mauris Siguldas Valsts ģimnāzija 19:54 +15:20 (7) 51:31 +32:37 (7) 1:11:25 +47:57 328
8 Oto Cillinbergs Siguldas Valsts ģimnāzija 20:09 +15:35 (8) 51:47 +32:53 (9) 1:11:56 +48:28 326
  Helvijs Kārkliņš Siguldas Valsts ģimnāzija 20:13 +15:39 (9) DNS DNS  
  Pauls Oliņš Siguldas Valsts ģimnāzija DNS 28:23 +9:29 (5) DNS  
  Gustavs Ameriks Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  
  Krišjānis Gercāns Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  

S16

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Eimija Mihelsone Siguldas Valsts ģimnāzija 9:33 +0:00 (1) 22:34 +1:01 (2) 32:07 +0:00 1,000
2 Anete Actiņa Siguldas sporta skola 10:45 +1:12 (3) 21:33 +0:00 (1) 32:18 +0:11 994
3 Paula Daniela Priedulēna Siguldas Valsts ģimnāzija 9:54 +0:21 (2) 49:09 +27:36 (4) 59:03 +26:56 543
  Jete Laiva Siguldas sporta skola MP 38:44 +17:11 (3) MP  
  Aija Egija Arnicāne Siguldas Valsts ģimnāzija 12:06 +2:33 (4) DNS DNS  
  Stefānija Siksne Siguldas Valsts ģimnāzija 12:30 +2:57 (5) DNS DNS  
  Paula Lucāne Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  

V16

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Ronalds Lūkins Siguldas Valsts ģimnāzija 6:39 +2:14 (2) 18:44 +0:00 (1) 25:23 +0:00 1,000
2 Paulis Janovs Siguldas Takas 4:25 +0:00 (1) 27:08 +8:24 (3) 31:33 +6:10 804
3 Niks Iesalnieks Siguldas Valsts ģimnāzija 9:09 +4:44 (4) 22:46 +4:02 (2) 31:55 +6:32 795
4 Gustavs Bumblis Siguldas Valsts ģimnāzija 8:02 +3:37 (3) 27:10 +8:26 (4) 35:12 +9:49 721
5 Marks Truhins Siguldas Valsts ģimnāzija 14:42 +10:17 (5) 27:16 +8:32 (5) 41:58 +16:35 604
  Ivars Batrags Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  
  Mārtiņš Bojārs Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  
  Otomārs Gulbis Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  
  Rūdolfs Bušs Siguldas Valsts ģimnāzija DNS DNS DNS  

S21

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Kristīne Brunere Siguldas Valsts ģimnāzija 5:15 +0:00 (1) 21:47 +1:11 (3) 27:02 +0:00 1,000
2 Una Undīne Dzērve OK Kāpa 6:55 +1:40 (4) 20:36 +0:00 (1) 27:31 +0:29 982
3 Una Grauda Siguldas Valsts ģimnāzija 7:01 +1:46 (5) 21:27 +0:51 (2) 28:28 +1:26 949
4 Līva Oliņa Siguldas sporta skola 6:15 +1:00 (3) 24:05 +3:29 (7) 30:20 +3:18 891
5 Elīna Krēmere Meridiāns OK 7:37 +2:22 (6) 23:02 +2:26 (4) 30:39 +3:37 882
6 Elīna Mankus Saldus OK 5:41 +0:26 (2) 26:05 +5:29 (8) 31:46 +4:44 850
7 Anete Dzērve MT Running 7:53 +2:38 (7) 23:58 +3:22 (6) 31:51 +4:49 848
8 Karīna Janova Siguldas Takas 16:00 +10:45 (15) 23:51 +3:15 (5) 39:51 +12:49 678
9 Zane Pīpkalēja Ind. 14:38 +9:23 (14) 26:52 +6:16 (9) 41:30 +14:28 651
10 Dārta Deksne Ind. 9:51 +4:36 (10) 34:08 +13:32 (13) 43:59 +16:57 614
11 Zane Egle Siguldas sporta skola 14:19 +9:04 (12) 33:33 +12:57 (12) 47:52 +20:50 564
12 Inta Cakule Siguldas Takas 18:20 +13:05 (17) 36:11 +15:35 (14) 54:31 +27:29 495
13 Ance Saleniece Siguldas Valsts ģimnāzija 35:18 +30:03 (20) 28:43 +8:07 (10) 1:04:01 +36:59 422
14 Grēta Galkina Siguldas Valsts ģimnāzija 35:26 +30:11 (21) 28:44 +8:08 (11) 1:04:10 +37:08 421
15 Dace Kļaviņa Ind. 27:23 +22:08 (18) 40:43 +20:07 (15) 1:08:06 +41:04 396
16 Inga Pikšena Siguldas Takas 42:44 +37:29 (23) 49:46 +29:10 (16) 1:32:30 +1:05:28 292
17 Kristīne Bērziņa Kaupietis 48:37 +43:22 (24) 57:43 +37:07 (17) 1:46:20 +1:19:18 254
  Kristīne Ošāne Ind. 16:42 +11:27 (16) MP MP  
  Kitija Ozoliņa Ind. 8:32 +3:17 (8) MP MP  
  Laila Zinberga Siguldas Takas 8:58 +3:43 (9) MP MP  
  Laura Stukle Skjenoti 14:08 +8:53 (11) MP MP  
  Līva Tauriņa Skjenoti 14:26 +9:11 (13) MP MP  
  Madara Rasiņa Ind. 30:00 +24:45 (19) DNS DNS  
  Ilze Jākobsone Ind. 41:12 +35:57 (22) DNS DNS  
  Liene Zilvere Siguldas Takas MP DNS DNS  
  Signe Millere Ind. MP DNS DNS  
  Aiga Rozenberga Siguldas Takas DNS DNS DNS  

V21

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Jānis Bukins A2 5:11 +0:00 (1) 17:05 +1:17 (3) 22:16 +0:00 1,000
2 Jēkabs Janovs Siguldas sporta skola 6:41 +1:30 (6) 15:48 +0:00 (1) 22:29 +0:13 990
3 Kristaps Bruners Siguldas sporta skola 6:15 +1:04 (4) 17:21 +1:33 (4) 23:36 +1:20 943
4 Kristaps Kārkliņš Siguldas Takas 8:16 +3:05 (8) 16:40 +0:52 (2) 24:56 +2:40 893
5 Valters Āboliņš Ozons 6:16 +1:05 (5) 19:56 +4:08 (7) 26:12 +3:56 849
6 Jānis Zaharans Ozons 9:40 +4:29 (9) 18:45 +2:57 (6) 28:25 +6:09 783
7 Jēkabs Dzenis Sigulda 6:10 +0:59 (3) 22:44 +6:56 (9) 28:54 +6:38 770
8 Mareks Emsiņš Kaupietis 7:51 +2:40 (7) 23:14 +7:26 (10) 31:05 +8:49 716
9 Aleksejs Mjaliks Siguldas Takas 10:53 +5:42 (10) 28:44 +12:56 (12) 39:37 +17:21 562
10 Rihards Šata Ind. 5:53 +0:42 (2) 36:29 +20:41 (15) 42:22 +20:06 525
11 Juris Zavickis Ind. 12:34 +7:23 (12) 32:17 +16:29 (13) 44:51 +22:35 496
12 Lauris Zemvalds Kaupietis 17:37 +12:26 (14) 28:30 +12:42 (11) 46:07 +23:51 482
13 Kaspars Pudists Latvijas Finieris 15:56 +10:45 (13) 34:00 +18:12 (14) 49:56 +27:40 445
  Oto Laiva Siguldas Valsts ģimnāzija 11:14 +6:03 (11) MP MP  
  Atis Heinols Siguldas sporta skola MP 20:16 +4:28 (8) MP  
  Jānis Bērziņš OK Ogre 28:59 +23:48 (15) MP MP  
  Anatolijs Tarasovs Būdaskalns DSQ 18:36 +2:48 (5) DSQ  
  Edgars Rasiņš Ind. 30:14 +25:03 (16) DNS DNS  
  Kristaps Silbaums spaaace.lv DNS DNS DNS  

S40

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Kristīne Veita Ozons 7:17 +1:07 (2) 18:07 +0:00 (1) 25:24 +0:00 1,000
2 Inese Kauķe Briksnis SK 7:37 +1:27 (3) 21:00 +2:53 (2) 28:37 +3:13 887
3 Inese Felca Saultekas 6:10 +0:00 (1) 23:43 +5:36 (3) 29:53 +4:29 849
4 Vija Šiltere Auseklis IK 14:04 +7:54 (9) 24:39 +6:32 (4) 38:43 +13:19 656
5 Kristīne Balanasa Ind. 14:05 +7:55 (10) 27:49 +9:42 (6) 41:54 +16:30 606
6 Zane Kojaloviča Ozons 16:19 +10:09 (12) 26:33 +8:26 (5) 42:52 +17:28 592
7 Solvita Kivleniece-Šļivka Alūksne 8:30 +2:20 (5) 35:24 +17:17 (9) 43:54 +18:30 578
8 Ginta Narnicka Siguldas Takas 11:56 +5:46 (6) 33:02 +14:55 (8) 44:58 +19:34 564
9 Aija Feldmane Ind. 17:45 +11:35 (13) 28:39 +10:32 (7) 46:24 +21:00 547
10 Inese Grauda Ind. 8:28 +2:18 (4) 38:48 +20:41 (12) 47:16 +21:52 537
11 Dace Cauce Ind. 23:39 +17:29 (14) 36:16 +18:09 (10) 59:55 +34:31 423
12 Inga Bērze Ind. 13:09 +6:59 (7) 56:37 +38:30 (15) 1:09:46 +44:22 364
13 Iluta Pluķena Ind. 28:14 +22:04 (15) 46:43 +28:36 (13) 1:14:57 +49:33 338
14 Ilze Tropa Ind. 28:33 +22:23 (16) 47:40 +29:33 (14) 1:16:13 +50:49 333
15 Jolanta Lebedoka Ind. 13:20 +7:10 (8) 1:12:36 +54:29 (16) 1:25:56 +1:00:32 295
  Līga Stroža Ind. MP 38:23 +20:16 (11) MP  
  Linda Katlapa Ozons OK 15:56 +9:46 (11) MP MP  

V40

  Vārds, uzvārds Klubs 1. Distance2. Distance Laiks Punkti
1 Edijs Šmits Enkurs 4:31 +0:00 (1) 17:59 +0:00 (1) 22:30 +0:00 1,000
2 Guntars Mankus Saldus OK 8:15 +3:44 (4) 18:18 +0:19 (2) 26:33 +4:03 847
3 Kaspars Kojalovičs Ozons 7:10 +2:39 (3) 22:37 +4:38 (3) 29:47 +7:17 755
4 Egons Šolmanis Auseklis IK 7:03 +2:32 (2) 27:29 +9:30 (9) 34:32 +12:02 651
5 Aldis Strožs Ind. 13:29 +8:58 (6) 23:18 +5:19 (4) 36:47 +14:17 611
6 Ardis Dambis Ind. 14:17 +9:46 (7) 23:42 +5:43 (5) 37:59 +15:29 592
7 Intars Metums Latvijas Finieris 12:01 +7:30 (5) 27:01 +9:02 (8) 39:02 +16:32 576
8 Ints Marcinkevičs Ind. 20:44 +16:13 (8) 25:50 +7:51 (7) 46:34 +24:04 483
9 Artis Mednis wAlts 25:14 +20:43 (10) 25:28 +7:29 (6) 50:42 +28:12 443
10 Viesturs Ziediņš Kurmis 28:43 +24:12 (11) 30:30 +12:31 (10) 59:13 +36:43 379
  Andrejs Narnickis Siguldas Takas 20:53 +16:22 (9) DNS DNS  
  Dagnis Dubrovskis Siguldas Takas DNS MP DNS