Telpu orientēšanās tūre Siguldā 2019 – 3. kārta, 2019-02-23

Zinātniski pētnieciskā stacija

S10

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 13:58 +0:00 (1) 15:04 +0:00 (1) 29:02 +0:00 1,000
2 Marta Korņejeva Siguldas Takas 27:26 +13:28 (4) 27:42 +12:38 (3) 55:08 +26:06 526
3 Sanija Alksne Meridiāns 24:30 +10:32 (2) 36:05 +21:01 (4) 1:00:35 +31:33 479
4 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola 34:32 +20:34 (9) 27:18 +12:14 (2) 1:01:50 +32:48 469
5 Elizabete Greble indviduāli 26:32 +12:34 (3) 36:05 +21:01 (5) 1:02:37 +33:35 463
  Alise Lāce Laurenču sākumskola 28:10 +14:12 (5) MP MP  
  Maija Pumpure Sigulas Sporta skola 30:20 +16:22 (6) MP MP  
  Māra Bērze Sigulas Sporta skola 30:33 +16:35 (7) MP MP  
  Tīna Oliņa Pantera 30:34 +16:36 (8) DNS DNS  
  Līva Zinberga Siguldas Takas 48:09 +34:11 (10) DNS DNS  

V10

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Kristofers Metums Latvijas Finieris 16:18 +0:00 (1) 14:52 +0:00 (1) 31:10 +0:00 1,000
2 Sebastians Janovs Siguldas Takas 18:11 +1:53 (2) 16:58 +2:06 (2) 35:09 +3:59 886
3 Timotejs Janovs Siguldas Takas 18:12 +1:54 (3) 17:04 +2:12 (3) 35:16 +4:06 883
4 Markuss Celms Individuāli 23:57 +7:39 (5) 20:50 +5:58 (5) 44:47 +13:37 695
5 Uvis Cakuls Siguldas Takas 31:27 +15:09 (8) 18:27 +3:35 (4) 49:54 +18:44 624
6 Egons Ozoliņš Individuāli 22:26 +6:08 (4) 28:25 +13:33 (7) 50:51 +19:41 612
7 Uvis Narnickis Siguldas Takas 31:30 +15:12 (9) 25:34 +10:42 (6) 57:04 +25:54 546
8 Dāvids Beinerts Pantera 40:39 +24:21 (10) 33:55 +19:03 (8) 1:14:34 +43:24 417
  Klāvs Lācis Siguldas Takas 27:59 +11:41 (6) MP MP  
  Miks Oliņš Pantera 30:30 +14:12 (7) DNS DNS  
  Oskars Ermansons Sigulas Sporta skola MP DNS DNS  

S12

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Amanda Mankus Saldus OK 15:33 +0:00 (1) 16:06 +1:18 (2) 31:39 +0:00 1,000
2 Adele Balanasa Sigulas Sporta skola 26:19 +10:46 (2) 18:43 +3:55 (3) 45:02 +13:23 702
3 Annija Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola 31:52 +16:19 (4) 14:48 +0:00 (1) 46:40 +15:01 678
4 Alise Lotte Oļukalna Siguldas 1.pamatskola 26:31 +10:58 (3) 21:43 +6:55 (5) 48:14 +16:35 656
5 Rēzija Kārkliņa Sigulas Sporta skola 36:49 +21:16 (6) 19:15 +4:27 (4) 56:04 +24:25 564
6 Mia Gailuma Individuāli 35:10 +19:37 (5) 24:36 +9:48 (6) 59:46 +28:07 529
7 Sintija Jermicāne Ind. 43:32 +27:59 (7) 32:27 +17:39 (7) 1:15:59 +44:20 416
  Katrina-Lūcija Eņģelīte Siguldas 1.pamatskola 45:59 +30:26 (8) MP MP  
  Justīne Kalniņa S1P 48:38 +33:05 (9) MP MP  

V12

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Mikus Felcs Ozons 14:39 +0:00 (1) 16:44 +0:00 (1) 31:23 +0:00 1,000
2 Toms Balanass Sigulas Sporta skola 21:37 +6:58 (2) 19:18 +2:34 (2) 40:55 +9:32 767
3 Artis Regnārs Labsvīrs Sigulas Sporta skola 34:39 +20:00 (4) 24:37 +7:53 (3) 59:16 +27:53 529
4 Reinis Kronbergs SVĢ 34:27 +19:48 (3) 27:18 +10:34 (4) 1:01:45 +30:22 508
5 Matīss Gudelis S1P 45:45 +31:06 (5) 31:53 +15:09 (5) 1:17:38 +46:15 404

S14

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Eva Grauda Sigulas Sporta skola 14:18 +0:47 (2) 13:51 +0:00 (1) 28:09 +0:00 1,000
2 Dzulija Gailite Siguldas Valsts ģimnāzija 16:53 +3:22 (4) 14:20 +0:29 (2) 31:13 +3:04 901
3 Elīza Laura Bondare Valsts Āgenskalna ģimnāzija 13:31 +0:00 (1) 23:45 +9:54 (3) 37:16 +9:07 755
4 Ance Celma Individuāli 15:55 +2:24 (3) 27:53 +14:02 (5) 43:48 +15:39 642
5 Laila Urbiņa Ķekavas vsk 35:10 +21:39 (5) 24:39 +10:48 (4) 59:49 +31:40 470

V14

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Uvis Šolmanis Auseklis IK 14:38 +2:00 (3) 10:43 +0:00 (1) 25:21 +0:00 1,000
2 Pēteris Gailis ZVOC 12:38 +0:00 (1) 13:48 +3:05 (2) 26:26 +1:05 959
3 Mārcis Dzērve Ok Kāpa 15:08 +2:30 (4) 16:46 +6:03 (3) 31:54 +6:33 794
  Mārtiņš Mežsargs SSS 13:34 +0:56 (2) MP MP  
  Pauls Oliņš Pantera 19:46 +7:08 (5) DNS DNS  

S16

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Anete Actiņa S1P 11:08 +0:00 (1) 14:31 +0:00 (1) 25:39 +0:00 1,000
2 Sanda Lapiņa Auseklis IK 18:23 +7:15 (2) 17:24 +2:53 (3) 35:47 +10:08 716
  Luīze Baķe RDKS MP 15:02 +0:31 (2) MP  

V16

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Paulis Janovs Siguldas Takas 14:03 +0:00 (1) 14:42 +2:07 (2) 28:45 +0:00 1,000
  Rūdolfs Podzis Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā DNF 12:35 +0:00 (1) DNF  

S21

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Una Undīne Dzērve Ok Kāpa 10:12 +0:20 (2) 10:57 +0:00 (1) 21:09 +0:00 1,000
2 Elīna Mankus Saldus OK 11:11 +1:19 (3) 11:50 +0:53 (4) 23:01 +1:52 918
3 Laura Elīza Lapiņa IK Auseklis 11:50 +1:58 (5) 11:21 +0:24 (2) 23:11 +2:02 912
4 Zane Egle Sigulas Sporta skola 12:19 +2:27 (7) 12:54 +1:57 (6) 25:13 +4:04 838
5 Rūta Deksne Individuāli 12:07 +2:15 (6) 13:07 +2:10 (8) 25:14 +4:05 838
6 Kristīne Brunere Siguldas Valsts ğimnāzija 13:22 +3:30 (8) 13:06 +2:09 (7) 26:28 +5:19 799
7 Malda Spuriņa Seksīgie 9:52 +0:00 (1) 16:39 +5:42 (14) 26:31 +5:22 797
8 Ilvija Jakāne Auseklis IK 14:36 +4:44 (9) 12:52 +1:55 (5) 27:28 +6:19 770
9 Una Grauda Siguldas Valsts ģimnāzija 17:04 +7:12 (14) 11:23 +0:26 (3) 28:27 +7:18 743
10 Elīna Lukšo Siguldas Takas 11:17 +1:25 (4) 17:52 +6:55 (17) 29:09 +8:00 725
11 Līva Tauriņa Skjenoti 16:36 +6:44 (11) 14:09 +3:12 (9) 30:45 +9:36 687
12 Līga Zaķe Skjenoti 16:30 +6:38 (10) 14:33 +3:36 (11) 31:03 +9:54 681
13 Daiga Gailite Nav 17:02 +7:10 (12) 14:18 +3:21 (10) 31:20 +10:11 675
14 Marina Kaže Auces aeroklubs 17:02 +7:10 (13) 14:56 +3:59 (12) 31:58 +10:49 661
15 Karīna Janova Siguldas Takas 18:11 +8:19 (15) 17:08 +6:11 (15) 35:19 +14:10 598
16 Dārta Deksne Ind. 21:42 +11:50 (17) 15:23 +4:26 (13) 37:05 +15:56 570
17 Laila Zinberga Siguldas Takas 21:07 +11:15 (16) 18:48 +7:51 (20) 39:55 +18:46 529
18 Gita Karlsone Individuāli 28:01 +18:09 (19) 17:50 +6:53 (16) 45:51 +24:42 461
19 Inta Cakule Siguldas Takas 31:29 +21:37 (20) 18:34 +7:37 (18) 50:03 +28:54 422
20 Dace Kļaviņa indviduāli 25:42 +15:50 (18) 46:24 +35:27 (21) 1:12:06 +50:57 293
21 Kristīne Bērziņa Kaupietis 38:16 +28:24 (21) 49:39 +38:42 (22) 1:27:55 +1:06:46 240
  Līva Oliņa Sigulas Sporta skola MP 18:34 +7:37 (19) MP  

V21

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Jānis Bukins A2 9:56 +0:17 (4) 9:03 +0:00 (1) 18:59 +0:00 1,000
2 Valts Ulmanis Auseklis IK 10:02 +0:23 (5) 9:40 +0:37 (3) 19:42 +0:43 963
3 Valters Āboliņš Seksīgie 9:51 +0:12 (2) 9:58 +0:55 (5) 19:49 +0:50 957
4 Ivars Celiņš Meridiāns 10:50 +1:11 (7) 9:52 +0:49 (4) 20:42 +1:43 917
5 Jēkabs Janovs Siguldas Takas 9:52 +0:13 (3) 11:01 +1:58 (8) 20:53 +1:54 909
6 Normunds Leiņa Ozons 9:39 +0:00 (1) 12:06 +3:03 (12) 21:45 +2:46 872
7 Kristaps Bruners Meridiāns-CPSS-Pārgauja 10:48 +1:09 (6) 11:30 +2:27 (10) 22:18 +3:19 851
8 Mareks Emsiņš Kaupietis 11:41 +2:02 (8) 11:05 +2:02 (9) 22:46 +3:47 833
9 Sandis Zukulis Surikati 13:49 +4:10 (10) 11:43 +2:40 (11) 25:32 +6:33 743
10 Mārtiņš Brencis Skjenoti 16:28 +6:49 (11) 14:14 +5:11 (14) 30:42 +11:43 618
11 Juris Zavickis Ind. 16:54 +7:15 (12) 18:02 +8:59 (17) 34:56 +15:57 543
12 Marks Cimermanis SSS 20:37 +10:58 (13) 14:27 +5:24 (15) 35:04 +16:05 541
13 Guntis Ošāns Individuāli 31:53 +22:14 (14) 14:52 +5:49 (16) 46:45 +27:46 406
14 Artis Starpiņš Individuāli 13:25 +3:46 (9) 33:53 +24:50 (21) 47:18 +28:19 401
15 Vairis Kronbergs Ind. 34:30 +24:51 (15) 27:17 +18:14 (19) 1:01:47 +42:48 307
16 Mārcis Gaušis Ind. 38:29 +28:50 (16) 27:39 +18:36 (20) 1:06:08 +47:09 287
  Anatolijs Tarasovs Būdaskalns MP 10:37 +1:34 (7) MP  
  Dāvis Šolmanis Auseklis IK MP 9:19 +0:16 (2) MP  
  Jānis Zaharans Ozons MP 10:36 +1:33 (6) MP  
  Raimonds Kaže Auces aeroklubs MP 13:14 +4:11 (13) MP  
  Zigmārs Liepiņš Kaupietis MP MP MP  
  Toms Lūsis Individuāli DNS 18:26 +9:23 (18) DNS  

S40

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Kristīne Veita Ozons 10:14 +0:00 (1) 10:50 +0:27 (2) 21:04 +0:00 1,000
2 Inese Felca Saultekas 12:41 +2:27 (3) 11:48 +1:25 (3) 24:29 +3:25 860
3 Irita Puķīte Kāpa OK 14:08 +3:54 (4) 10:23 +0:00 (1) 24:31 +3:27 859
4 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 12:29 +2:15 (2) 12:20 +1:57 (4) 24:49 +3:45 848
5 Vija Šiltere Auseklis IK 15:12 +4:58 (5) 16:12 +5:49 (6) 31:24 +10:20 670
6 Sarmīte Mūze Individuāli 21:51 +11:37 (9) 17:31 +7:08 (7) 39:22 +18:18 535
7 Džaneta Suta ZVOC 19:47 +9:33 (6) 19:48 +9:25 (11) 39:35 +18:31 532
8 Ginta Narnicka Siguldas Takas 21:51 +11:37 (10) 18:29 +8:06 (9) 40:20 +19:16 522
9 Kristīne Balanasa Individuāli 22:30 +12:16 (12) 19:08 +8:45 (10) 41:38 +20:34 506
10 Inese Grauda Individuāli 22:01 +11:47 (11) 20:03 +9:40 (12) 42:04 +21:00 500
11 Dace Cauce Individuāli 20:05 +9:51 (7) 25:13 +14:50 (13) 45:18 +24:14 465
12 Zaiga Ozoliņa Kāpa OK 28:44 +18:30 (13) 18:09 +7:46 (8) 46:53 +25:49 449
13 Linda Katlapa Ozons 20:27 +10:13 (8) 35:27 +25:04 (14) 55:54 +34:50 376
  Inga Bērze Individuāli 30:23 +20:09 (14) MP MP  
  Zane Kojaloviča Ozons MP 13:51 +3:28 (5) MP  

V40

  Vārds, uzvārds Klubs 1. distance2. distance Laiks Punkti
1 Edijs Šmits Enkurs 9:41 +0:00 (1) 9:25 +0:00 (1) 19:06 +0:00 1,000
2 Guntars Mankus Saldus OK 10:42 +1:01 (4) 9:37 +0:12 (2) 20:19 +1:13 940
3 Normunds Orlovs Spararats 15:04 +5:23 (6) 13:01 +3:36 (4) 28:05 +8:59 680
4 Ints Marcinkevičs Individuāli 13:45 +4:04 (5) 15:12 +5:47 (9) 28:57 +9:51 659
5 Viesturs Ziediņš Kurmis 16:29 +6:48 (8) 12:52 +3:27 (3) 29:21 +10:15 650
6 Intars Metums Latvijas Finieris 16:16 +6:35 (7) 14:53 +5:28 (7) 31:09 +12:03 613
7 Kārlis Dzalbs Ozons 17:59 +8:18 (9) 14:47 +5:22 (6) 32:46 +13:40 582
8 Vilnis Gailis Burkānciems 18:14 +8:33 (10) 15:33 +6:08 (10) 33:47 +14:41 565
9 Egons Šolmanis Auseklis IK 19:03 +9:22 (11) 15:08 +5:43 (8) 34:11 +15:05 558
10 Didzis Brants Individuāli 28:22 +18:41 (12) 18:12 +8:47 (11) 46:34 +27:28 410
11 Andrejs Narnickis Siguldas Takas 31:34 +21:53 (13) 25:39 +16:14 (12) 57:13 +38:07 333
  Gatis Dzērve Ok Kāpa 10:18 +0:37 (2) MP MP  
  Rolands Auziņš Individuāli 10:35 +0:54 (3) MP MP  
  Ardis Dambis Individuāli MP 14:01 +4:36 (5) MP