Telpu orientēšanās tūre Siguldā 2019 – 5. kārta, 2019-05-05

Siguldas bobsleja trase

S10

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Elīza Auziņa Siguldas pilsētas vidusskola 25:04 +0:31 (2) 38:25 +0:08 (2) 1:03:29 +0:00 1,000
2 Undīne Bajale Ind. 29:29 +4:56 (3) 41:46 +3:29 (3) 1:11:15 +7:46 890
3 Patrīcija Bondare Sākumskola “Taurenītis” 24:33 +0:00 (1) 54:23 +16:06 (6) 1:18:56 +15:27 804
4 Sanija Alksne Meridiāns 47:03 +22:30 (9) 44:08 +5:51 (4) 1:31:11 +27:42 696
5 Ulrika Feldmane Salaspils 1.vidusskola 37:03 +12:30 (6) 57:30 +19:13 (7) 1:34:33 +31:04 671
6 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola 59:29 +34:56 (13) 38:17 +0:00 (1) 1:37:46 +34:17 649
7 Marta Korņejeva Laurenču ssk 36:53 +12:20 (5) 1:05:15 +26:58 (8) 1:42:08 +38:39 621
  Krista Grantskalna Kāpa OK 48:30 +23:57 (11) MP MP  
  Līva Zinberga Siguldas Takas 1:03:11 +38:38 (14) MP MP  
  Tabita Bajale Ind. 35:40 +11:07 (4) DNS DNS  
  Alise Lāce Siguldas Takas 39:36 +15:03 (7) DNS DNS  
  Ulla Vītuma SK Pantera 41:47 +17:14 (8) DNS DNS  
  Tīna Lote Oliņa SK Pantera 47:30 +22:57 (10) DNS DNS  
  Herta Grantskalna Kāpa OK 51:12 +26:39 (12) DNS DNS  
  Elizabete Greble Individuāli DNS 53:45 +15:28 (5) DNS  
  Dārta Neringa Krastkalne Siguldas sporta skola MP DNS DNS  

V10

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Kristofers Metums Latvijas Finieris 30:44 +0:00 (1) 39:06 +0:00 (1) 1:09:50 +0:00 1,000
2 Miķelis Starpiņš Laurenču sākumskola 35:03 +4:19 (2) 42:29 +3:23 (3) 1:17:32 +7:42 900
3 Markuss Celms Individuāli 40:35 +9:51 (6) 40:12 +1:06 (2) 1:20:47 +10:57 864
4 Timotejs Janovs Siguldas Takas 36:01 +5:17 (4) 45:15 +6:09 (4) 1:21:16 +11:26 859
5 Sebastians Janovs Siguldas Takas 36:00 +5:16 (3) 45:26 +6:20 (5) 1:21:26 +11:36 857
  Klāvs Lācis Siguldas Takas 38:58 +8:14 (5) DNS DNS  
  Miks Oliņš SK Pantera 47:25 +16:41 (7) DNS DNS  
  Oskars Ermansons Siguldas sporta skola DNS 54:49 +15:43 (6) DNS  
  Haralds Salavs Siguldas sporta skola 1:06:09 +35:25 (8) DNS DNS  

S12

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Annija Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola 28:57 +6:03 (2) 39:59 +5:19 (2) 1:08:56 +0:00 1,000
2 Amanda Mankus Saldus OK 34:02 +11:08 (4) 40:42 +6:02 (3) 1:14:44 +5:48 922
3 Sabīne Čākure Jaunsardze 41:55 +19:01 (8) 47:30 +12:50 (5) 1:29:25 +20:29 770
4 Estere Feldmane Salaspils 1.vidusskola 36:54 +14:00 (5) 53:52 +19:12 (7) 1:30:46 +21:50 759
5 Grieta Grantskalna Kāpa OK 48:10 +25:16 (9) 45:28 +10:48 (4) 1:33:38 +24:42 736
6 Ance Korņejeva Laurenču ssk 48:24 +25:30 (10) 50:03 +15:23 (6) 1:38:27 +29:31 700
7 Sintija Jermecāne Siguldas pilsētas vidusskola 33:13 +10:19 (3) 1:05:31 +30:51 (9) 1:38:44 +29:48 698
8 Rēzija Kārkliņa Siguldas sporta skola 22:54 +0:00 (1) 1:36:13 +1:01:33 (11) 1:59:07 +50:11 578
  Mia Gailuma Inčukalna pamatskola 40:09 +17:15 (6) MP MP  
  Līna Leicane Inčukalna pamatskola 40:12 +17:18 (7) MP MP  
  Adele Balanasa Siguldas sporta skola MP 34:40 +0:00 (1) MP  
  Katrina-Lūcija Eņģelīte Siguldas 1.pamatskola 51:51 +28:57 (11) DNS DNS  
  Keita Marcinkeviča SSS DNS 59:49 +25:09 (8) DNS  
  Daniela Priedīte Siguldas pilsētas vidusskola 1:05:49 +42:55 (12) DNS DNS  
  Justīne Kalniņa Siguldas 1.pamatskola DNS 1:17:53 +43:13 (10) DNS  

V12

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Dāvids Kalniņš Siguldas sporta skola 25:02 +0:00 (1) 38:33 +8:43 (3) 1:03:35 +0:00 1,000
2 Oto Cers IK Auseklis 41:05 +16:03 (5) 29:50 +0:00 (1) 1:10:55 +7:20 896
3 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola 39:18 +14:16 (4) 36:56 +7:06 (2) 1:16:14 +12:39 834
  Dāvis Kalniņš Siguldas pilsētas vidusskola 27:56 +2:54 (3) DNS MP  
  Toms Balanass Siguldas sporta skola 45:58 +20:56 (6) MP MP  
  Roberts Būda Siguldas sporta skola 27:55 +2:53 (2) DNS DNS  
  Silvestrs Kalniņš Siguldas 1.pamatskola 51:40 +26:38 (7) DNS DNS  

S14

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Elīza Laura Bondare Āgenskalna valsts ģimnāzija 32:52 +10:35 (2) 36:59 +0:00 (1) 1:09:51 +0:00 1,000
2 Ance Celma Individuāli 22:17 +0:00 (1) 52:26 +15:27 (3) 1:14:43 +4:52 934
  Eva Grauda Siguldas sporta skola MP 42:11 +5:12 (2) MP  
  Estere Logina Jaunsardze 56:48 +34:31 (3) DNS DNS  

V14

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Emīls Lecinskis Kāpa OK 24:09 +8:21 (3) 29:19 +0:53 (2) 53:28 +0:00 1,000
2 Uvis Šolmanis AUSEKLIS IK 15:48 +0:00 (1) 38:28 +10:02 (4) 54:16 +0:48 985
3 Jānis Marcinkevičs Jaunsardze 17:42 +1:54 (2) 37:48 +9:22 (3) 55:30 +2:02 963
4 Emīls Saulīte IK Auseklis 28:13 +12:25 (4) 28:26 +0:00 (1) 56:39 +3:11 943
  Patriks Gustavs Rinkevičs Rīgas valsts 1. ģimnāzija MP 46:46 +18:20 (6) MP  
  Miķelis Teterovskis Jaunsardze MP DNS MP  
  Mārcis Dzērve Kāpa OK DNS 41:19 +12:53 (5) DNS  
  Raivis Ozoliņš Jaunsardze 56:10 +40:22 (5) DNS DNS  

S16

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Luīze Baķe RDKS 36:33 +8:53 (4) 37:41 +0:00 (1) 1:14:14 +0:00 1,000
  Līva Cera IK Auseklis 27:55 +0:15 (3) MP MP  
  Anna Rūta Vilmaniete Jaunsardze MP DNS MP  
  Linita Trafimova Jaunsardze 27:41 +0:01 (2) MP MP  
  Marta Bērziņa Jaunsardze 27:40 +0:00 (1) MP MP  
  Marija Pulste Jaunsardze 56:40 +29:00 (5) DNS DNS  

V16

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Ronalds Lūkins Siguldas Valsts ģimnāzija 16:36 +0:00 (1) 33:44 +1:49 (2) 50:20 +0:00 1,000
2 Paulis Janovs Siguldas Takas 24:11 +7:35 (2) 31:55 +0:00 (1) 56:06 +5:46 897
  Jēkabs Pūris Jaunsardze MP DNS MP  
  Marks Hasners Jaunsardze MP DNS MP  
  Pauls Oliņš SK Pantera 36:03 +19:27 (3) DNS DNS  

S21

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Kendija Aparjode Kāpa OK 18:24 +2:00 (3) 27:50 +1:02 (2) 46:14 +0:00 1,000
2 Ieva Ivbule Sēlijas Mežs OSK 19:55 +3:31 (5) 28:14 +1:26 (3) 48:09 +1:55 960
3 Karīna Janova Siguldas Takas 22:09 +5:45 (8) 29:20 +2:32 (4) 51:29 +5:15 898
4 Alise Zagorska IK Auseklis 25:09 +8:45 (15) 26:48 +0:00 (1) 51:57 +5:43 889
5 Liene Tamuža Ozons 21:03 +4:39 (6) 30:58 +4:10 (6) 52:01 +5:47 888
6 Una Grauda Siguldas Valsts ģimnāzija 23:42 +7:18 (11) 30:05 +3:17 (5) 53:47 +7:33 859
7 Anna Emīlija Suta ZVOC 16:24 +0:00 (1) 38:15 +11:27 (15) 54:39 +8:25 845
8 Kristīne Berķe IK Auseklis 19:38 +3:14 (4) 35:31 +8:43 (12) 55:09 +8:55 838
9 Malda Spuriņa Seksīgie 23:48 +7:24 (12) 34:37 +7:49 (9) 58:25 +12:11 791
10 Taiga Lazdāne IK Auseklis 23:02 +6:38 (10) 39:11 +12:23 (17) 1:02:13 +15:59 743
11 Arta Linde Ozons 29:27 +13:03 (18) 34:17 +7:29 (8) 1:03:44 +17:30 725
12 Zane Pīpkalēja Ind. 25:07 +8:43 (14) 38:48 +12:00 (16) 1:03:55 +17:41 723
13 Līga Zaķe Skjenoti 18:06 +1:42 (2) 47:01 +20:13 (19) 1:05:07 +18:53 710
14 Zane Vitenberga Individuāli 28:28 +12:04 (16) 38:11 +11:23 (14) 1:06:39 +20:25 693
15 Māra Vilciņa Kāpa OK 35:43 +19:19 (24) 33:36 +6:48 (7) 1:09:19 +23:05 666
16 Ieva Farenhorste Džo Beini 35:17 +18:53 (23) 34:57 +8:09 (10) 1:10:14 +24:00 658
17 Natālija Riznyk NB 33:27 +17:03 (20) 36:50 +10:02 (13) 1:10:17 +24:03 657
18 Katrīna Grundšteine Skjenoti 24:00 +7:36 (13) 47:09 +20:21 (20) 1:11:09 +24:55 649
19 Beate Kalniņa Džo Beini 38:25 +22:01 (25) 35:01 +8:13 (11) 1:13:26 +27:12 629
20 Inta Cakule Siguldas Takas 21:55 +5:31 (7) 59:06 +32:18 (24) 1:21:01 +34:47 570
21 Ilze Jākobsone Ind. 47:54 +31:30 (31) 46:16 +19:28 (18) 1:34:10 +47:56 490
22 Kristīne Bērziņa Kaupietis 44:47 +28:23 (29) 50:25 +23:37 (21) 1:35:12 +48:58 485
23 Liene Bikše Individuāli 42:45 +26:21 (27) 54:18 +27:30 (23) 1:37:03 +50:49 476
24 Dace Kļaviņa Individuāli 47:15 +30:51 (30) 53:54 +27:06 (22) 1:41:09 +54:55 457
  Rita Lūse Individuāli 22:28 +6:04 (9) MP MP  
  Indra Valaine Individuāli 34:09 +17:45 (21) MP MP  
  Zane Sudraba Vēl nav 34:13 +17:49 (22) MP MP  
  Signe Buiķe Individuāli 40:47 +24:23 (26) MP MP  
  Laila Zinberga Siguldas Takas 43:32 +27:08 (28) MP MP  
  Evita Kļaviņa Ind. 29:22 +12:58 (17) DNS DNS  
  Evija Dzvinko Ind. 29:27 +13:03 (19) DNS DNS  
  Adriana Mauručaite Rīgas Tālmācības vidusskola 48:04 +31:40 (32) DNS DNS  
  Iveta Eņģelīte Individuāli 51:51 +35:27 (33) DNS DNS  
  Santa Šīmane Individuāli 1:17:51 +1:01:27 (34) DNS DNS  

V21

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Mārtiņš Linde Ozons 16:30 +2:51 (7) 22:20 +0:38 (2) 38:50 +0:00 1,000
2 Valters Āboliņš Seksīgie 16:29 +2:50 (6) 22:24 +0:42 (3) 38:53 +0:03 998
3 Alvis Reinsons Mežmalas/Madona 17:18 +3:39 (10) 21:42 +0:00 (1) 39:00 +0:10 995
4 Jānis Bukins A2 16:40 +3:01 (8) 24:14 +2:32 (6) 40:54 +2:04 949
5 Jēkabs Janovs Siguldas Takas 18:11 +4:32 (12) 22:46 +1:04 (4) 40:57 +2:07 948
6 Normunds Leiņa Ozons 18:09 +4:30 (11) 23:59 +2:17 (5) 42:08 +3:18 921
7 Uldis Žimants Ozons 13:39 +0:00 (1) 28:35 +6:53 (10) 42:14 +3:24 919
8 Sandis Zukulis Surikati 21:13 +7:34 (15) 25:15 +3:33 (7) 46:28 +7:38 835
9 Kārlis Vilciņš Kāpa OK 20:31 +6:52 (14) 26:33 +4:51 (8) 47:04 +8:14 825
10 Mareks Emsiņš Kaupietis 18:35 +4:56 (13) 37:57 +16:15 (21) 56:32 +17:42 686
11 Jānis Brakss Ok MERIDIĀNS 15:24 +1:45 (2) 41:35 +19:53 (23) 56:59 +18:09 681
12 Toms Lūsis Individuāli 24:19 +10:40 (16) 34:19 +12:37 (19) 58:38 +19:48 662
13 Tits Gulbis Džo Beini 29:57 +16:18 (19) 29:07 +7:25 (11) 59:04 +20:14 657
14 Artūrs Verza Individuāli 30:45 +17:06 (20) 29:55 +8:13 (12) 1:00:40 +21:50 640
15 Arturs Ģēģeris Ind. 28:53 +15:14 (18) 34:01 +12:19 (18) 1:02:54 +24:04 617
16 Artūrs Putniņš Ģeogrāfu mafija 28:46 +15:07 (17) 34:25 +12:43 (20) 1:03:11 +24:21 614
17 Mārtiņš Ceriņš Individuāli 32:30 +18:51 (22) 32:01 +10:19 (13) 1:04:31 +25:41 601
18 Oskars Čiževskis Individuāli 34:24 +20:45 (23) 32:15 +10:33 (14) 1:06:39 +27:49 582
19 Kristaps Skrulis Woodpro 40:04 +26:25 (28) 34:00 +12:18 (17) 1:14:04 +35:14 524
20 Harijs Kalniņš Džo Beini 36:04 +22:25 (25) 38:50 +17:08 (22) 1:14:54 +36:04 518
21 Artis Starpiņš Individuāli 35:02 +21:23 (24) 42:38 +20:56 (24) 1:17:40 +38:50 500
22 Valdemārs Teterovskis Jaunsardze 41:43 +28:04 (29) 47:22 +25:40 (25) 1:29:05 +50:15 435
  Kristaps Bruners Meridiāns 15:27 +1:48 (3) MP MP  
  Emīls Endele OK Kurmis 16:28 +2:49 (5) MP MP  
  Jurijs Šišlovs Džo Beini 31:12 +17:33 (21) MP MP  
  Aleksandrs Ļubinskis Kriptonīts MP 33:24 +11:42 (15) MP  
  Aleksejs Mjaliks Siguldas Takas MP 27:53 +6:11 (9) MP  
  Ģirts Burmistris Laurenču sakumskola MP 33:34 +11:52 (16) MP  
  Kārlis Vītoliņš Laurenču sākumskola MP MP MP  
  Kristaps Dzvinko Valmiera 16:58 +3:19 (9) MP MP  
  Kristaps Zaļais Laurenči MP MP MP  
  Lauris Zemvalds Kaupietis 16:14 +2:35 (4) MP MP  
  Nils Spuravs Jaunsardze MP DNS MP  
  Rainers Kašs Murjāņu sporta ģimnāzija MP DNS MP  
  Ģirts Pūris Jaunsardze DNF DNS DNF  
  Beāte Kronberga Laurenču sākumskola 39:40 +26:01 (26) DNS DNS  
  Ivars Lācis Siguldas Takas 39:42 +26:03 (27) DNS DNS  
  Vairis Kronbergs Siguldas maldoņi 46:32 +32:53 (30) DNS DNS  
  Arnolds Mikāns Džo Beini DNS 1:04:51 +43:09 (26) DNS  
  Gatis Šīmanis Individuāli 1:17:42 +1:04:03 (31) DNS DNS  

S40

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Inese Kauķe Briksnis SK 23:10 +0:00 (1) 33:04 +3:30 (3) 56:14 +0:00 1,000
2 Anita Saulīte IK Auseklis 27:43 +4:33 (2) 29:34 +0:00 (1) 57:17 +1:03 981
3 Vija Šiltere AUSEKLIS IK 35:38 +12:28 (8) 32:50 +3:16 (2) 1:08:28 +12:14 821
4 Ieva Štāle OK Ogre 31:49 +8:39 (5) 36:40 +7:06 (6) 1:08:29 +12:15 821
5 Agita Intsone Zaļā paparde 32:42 +9:32 (6) 36:03 +6:29 (5) 1:08:45 +12:31 817
6 Ginta Narnicka Siguldas Takas 29:22 +6:12 (3) 43:29 +13:55 (9) 1:12:51 +16:37 771
7 Džaneta Suta ZVOC 40:16 +17:06 (11) 33:17 +3:43 (4) 1:13:33 +17:19 764
8 Aija Feldmane Individuāli 40:26 +17:16 (12) 40:02 +10:28 (7) 1:20:28 +24:14 698
9 Gunta Lebedoka OK Kurmis 39:02 +15:52 (10) 46:52 +17:18 (10) 1:25:54 +29:40 654
10 Ilze Tropa Individuāli 42:57 +19:47 (13) 42:59 +13:25 (8) 1:25:56 +29:42 654
11 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT 35:26 +12:16 (7) 52:05 +22:31 (11) 1:27:31 +31:17 642
12 Sarmīte Mūze Individuāli 37:09 +13:59 (9) 54:00 +24:26 (12) 1:31:09 +34:55 616
13 Līga Stroža Individuāli 29:56 +6:46 (4) 1:11:04 +41:30 (13) 1:41:00 +44:46 556
  Agnese Dzērve Kāpa OK MP DNS DNS  
  Elina Salava Kāpa OK DNS MP DNS  

V40

  Vārds, uzvārds Klubs 1.Distance2.Distance Laiks Punkti
1 Gatis Dzērve Kāpa OK 18:35 +1:32 (3) 23:58 +0:00 (1) 42:33 +0:00 1,000
2 Edijs Šmits Enkurs 17:03 +0:00 (1) 26:16 +2:18 (2) 43:19 +0:46 982
3 Guntars Mankus Saldus OK 22:08 +5:05 (4) 26:59 +3:01 (3) 49:07 +6:34 866
4 Ints Marcinkevičs Individuāli 18:21 +1:18 (2) 36:33 +12:35 (8) 54:54 +12:21 775
5 Kaspars Cers IK Auseklis 25:32 +8:29 (7) 31:05 +7:07 (4) 56:37 +14:04 751
6 Jānis Ozoliņš Burkānciems & CO 28:41 +11:38 (9) 31:15 +7:17 (5) 59:56 +17:23 709
7 Aldis Strožs Individuāli 31:13 +14:10 (13) 34:59 +11:01 (6) 1:06:12 +23:39 642
8 Valdis Intsons Zaļā paparde 27:19 +10:16 (8) 39:58 +16:00 (12) 1:07:17 +24:44 632
9 Intars Metums Latvijas Finieris 30:41 +13:38 (12) 39:06 +15:08 (10) 1:09:47 +27:14 609
10 Andrejs Narnickis Siguldas Takas 29:27 +12:24 (10) 43:28 +19:30 (13) 1:12:55 +30:22 583
11 Egons Šolmanis AUSEKLIS IK 24:11 +7:08 (5) 50:53 +26:55 (15) 1:15:04 +32:31 566
12 Uldis Alksnis Meridians 38:19 +21:16 (16) 37:32 +13:34 (9) 1:15:51 +33:18 560
13 Jānis Vītums SK Pantera 41:08 +24:05 (18) 35:31 +11:33 (7) 1:16:39 +34:06 555
14 Viesturs Ziediņš Kurmis 39:12 +22:09 (17) 47:01 +23:03 (14) 1:26:13 +43:40 493
15 Gatis Balanass Individuāli 35:21 +18:18 (14) 51:50 +27:52 (16) 1:27:11 +44:38 488
16 Oskars Feldmanis Ādaži 37:05 +20:02 (15) 54:03 +30:05 (17) 1:31:08 +48:35 466
  Dzintars Salavs Kāpa OK 29:53 +12:50 (11) DSQ DSQ  
  Artis Lūsis Individuāli 24:36 +7:33 (6) DNS DNS  
  Jānis Saulīte Individuāli DNS 39:42 +15:44 (11) DNS  
  Kārlis Groskaufmanis Kāpa OK DNS MP DNS